UA RU

Трасошукачі

Трасошукачі - прилади, які призначені для визначення місця розташування і глибини залягання струмопровідних комунікацій (кабелів і труб).

Комунікації можуть бути як під напругою, так і знеструмлені. В останньому випадку обов'язково використання спеціального генератора, який не завжди входить у стандартний комплект трасошукача. Більшість трасошукачів можуть визначати тільки місце проходження і напрямок комунікацій, по яких протікає струм.

Для визначення глибини залягання комунікації (або якщо вона знеструмлена) потрібне використання генератора. Для використання генератора зазвичай необхідно безпосереднє підключення до комунікації (трубі, кабелю). У випадках, коли неможливо пряме підключення використовується ефект індукціі- генератор володіє особливою функцією (здатністю створення об'ємного індуктивного електричного поля) встановлюється на землі над комунікацією, в результаті чого в комунікації наводиться струм певної частоти. Завдяки цьому можна відстежувати і знеструмлені комунікації.

Крім того, генератор зручний, коли потрібно відстежувати одну з декількох залягають поруч трас. У цьому випадку необхідно або пряме підключення до труби (кабелю) або використання спеціальних кліщів, які охоплюють кабель і створюють індуктивний струм за допомогою генератора тільки в цьому кабелі. При використанні генератора і трасошукача можна відстежити положення комунікації на відстані до кілометра і більше від місця підключення генератора.


Трасопошуковий комплект CAT3+ і Genny3+

Трасопошуковий комплект CAT3+ і Genny3+Трасопошуковий комплект CAT3+ і Genny3+ Трасопошуковий комплект CAT3 + і Genny3 + (Великобританія) - це легкий і зручний у використанні прилад, що має функцію цифрового відображення обмірюваної глибини на невеликому дисплеї, призначений для пошуку та локалізації силових і телефонних кабелів і металевих трубопроводів на глибині від 0, 1 метра до 5 метрів.

Приймач працює в чотирьох режимах (Power, Radio, Genny, AvoidanceScan) і забезпечений вологозахищеним динаміком з крученим шнуром для використання в місцях сильних шумів, має ударостійке і вологозахисне виконання. У режимі Power здійснюється пошук силових кабелів і газопроводу. У режимі Radio ведеться пошук телефонного кабелю, по якому йде постійний сигнал. Режим Genny призначений для пошуку трубопроводів, знеструмлених силових і телефонних кабелів. Режим AvoidanceScan дозволяє проводити обстеження місцевості одночасно на всіх частотах і призначений для випадків, коли потрібно швидко обстежити територію без визначення типу комунікації.

Даний тип трасошукача розроблений спеціально для роботи в умовах сильних електромагнітних завад, має високу чутливість і перешкодозахищеність, впевнено працює в будь-яких умовах.