UA RU

Тахеометр Sokkia

Тахеометр Sokkia - високоточний багатофункціональний інструмент, широко відомий в геодезичному світі

Тахеометр Sokkia призначений для вимірювання та обчислення не тільки горизонтальних і вертикальних кутів, але й для швидкого і високоточного визначення відстаней між вихідними точками. Прилад чудово поєднує в собі всі основні функції теодоліта, нівеліра і далекоміра.

Тахеометри Sokkia славляться по всьому світу високою якістю збірки, високою точністю знятих з його допомогою відліків. При його моделюванні та виробництві застосовані останні розробки і технології в геодезичному приладобудуванні. Саме тому електронний тахеометр цієї фірми користується величезною популярністю серед професійних геодезистів та картографів.

Слід зазначити, що тахеометри Sokkia оснащені революційним у своєму роді програмним забезпеченням, що дозволяє назавжди виключити сумніви про справжність знятих даним приладом показань. Завдяки величезній різноманітності модифікацій тахеометрів Sokkia, застосування даного типу обладнання стало популярним в різних галузях будівництва. Його успішно використовують при електронному моделюванні рельєфу навколишньої місцевості, моніторингу і перевірці якості, виконаних підрядними організаціями будівельно-монтажних робіт.