UA RU

Тахеометри trimble s

Роботизовані тахеометри Trimble серії S і їх класифікація

Величезну популярність серед фахівців, що добре розбираються в високоточному геодезичному обладнанні, отримали тахеометри Trimble серії S. Кожна модель даної марки індивідуальна і, буквально нашпигована, всіма останніми розробками і технологіями геодезичного приладобудування.

Досить поширеною моделлю на світовому ринку є тахеометр Trimble S3. Дана модель оснащена так званими електромагнітними сервомоторами, які максимально оптимізують механічну частину приладу, виключаючи ряд гвинтів, використовуваних для ручного налаштування і наведення на ціль тахеометра. Це досить зручна функція, яка полегшує роботу в цілому.

Інша модель тахеометр Trimble S6, досконаліша, відрізняється від попередньої класом точності і більш досконалим і багатофункціональним програмним забезпеченням.

Для робіт пов'язаних з контролем якості, а також для спостереження поздовжніх і поперечних деформацій, як не можна краще підходить тахеометр Trimble S8. Найменші відхилення заданої точки блискавично фіксуються електронікою, оповіщаючи експлуатує прилад фахівця. Слід зазначити, що прилад оснащений відеокамерою, яка передає на жк монітор все, що потрапляє в перехрестя ниток оптичної труби приладу. Таке нововведення припало до смаку, як професіоналам, так і новачкам.