UA RU

Сервісний центр

Сервісний центр компанії "ГеоСалон"Сервісний центр компанії "Геоцентр" складається з висококваліфікованих фахівців, які пройшли навчання і сертифікацію з ремонту оптичних, оптико-електронних геодезичних приладів, супутникових систем визначення координат, наземних лазерних сканерів у сервісних центрах компаній виробників обладнання. Унікальні фахівці з багаторічним досвідом з ремонту та відновлення геодезичних інструментів і приладів допоможуть усунути будь-які збої і неполадки вашого обладнання.

Сервісний центр компанії "Геоцентр" обладнаний відповідно до вимог компаній виробників обладнання. Для ремонту обладнання використовуються запасні деталі заводів-виробників обладнання.

Ремонт геодезичного обладнання

Ремонт геодезичного обладнанняРемонт нівелірів здійснюється в найкоротші терміни. Перед початком ремонтних робіт в обов'язковому порядку проводиться діагностика приладу для постановки точного діагнозу і вартості робіт. Наш сервісний центр також здійснює ремонт нівелірів різних виробників (Sokkia, Topcon, Spectra Precision, Nikon, Setl, CST, South, УОМЗ, ІОМЗ та ін.).

Відремонтоване обладнання тестується, повіряється для контролю експлуатаційних характеристик і проходить метрологічну атестацію. У разі усунення неполадок обладнання за допомогою заміни комплектувального виробу або складової частини основного виробу встановлюється гарантійний термін на новий комплектувальний виріб або складову частину основного виробу, що обчислюється від дня видачі споживачеві цього приладу після закінчення ремонту і становить 6 місяців.

Додаткові послуги:

  • гарантійне та післягарантійне обслуговування
  • консультації по роботі з обладнанням і програмним забезпеченням
  • метрологічна атестація
  • свідоцтво про калібрування засобів вимірювальної техніки
  • курси підвищення кваліфікації
  • тренінг по роботі з тахеометрами
  • тренінг по роботі з GPS-приймачами