UA RU

GNSS приймач Trimble R4 (Rover)

GNSS приймач Trimble R4 (Rover)

Двочастотний GPS приймач Trimble R4 з вбудованою антеною і з можливістю модернізації до GPS / ГЛОНАСС.

  • Точна, надійна і захищена система
  • Перевірена полем конструкція системи
  • Масштабованість, від пост-процесингу до VRS і Мультисистемність RTK конфігурацій
  • Відсутність кабелів, для надійності

Ідеальне рішення для геодезистів, які потребують надійної перевіреної GPS технології, що працює в найсуворіших умовах.

ПОВНА GPS СИСТЕМА

Легка, ергономічна, вільна від кабелів система Trimble R4 GPS створена шляхом об'єднання двухчастотного GPS приймача Trimble R4 і надійного захищеного контролера Recon з програмним забезпеченням Trimble Digital Fieldbook. Нова версія добре знайомого польового програмного забезпечення Trimble Digital Fieldbook тепер може підтримувати роботу з усіма GPS / GNSS приймачами Trimble у всіх режимах, включаючи RTK, а також роботу з оптичними інструментами. Система може бути доповнена офісним програмним забезпеченням Trimble Business Center для обробки і аналізу даних. Стандартно система Trimble R4 RTK поставляється з двочастотних GPS приймачем R4, який пізніше може бути модернізований до прийому сигналів GLONASS.

Двохчастотна антена має розширену можливість відстеження супутників і забезпечує субміліметрову стабільність фазового центру для отримання точного результату в складних умовах прийому супутникових сигналів. Внутрішні змінні акумулятори забезпечують безперервну роботу приймача протягом 11 годин, в польових умовах.

VRS РОВЕР, RTK РОВЕР АБО БАЗОВА СТАНЦІЯ

Приймач Trimble R4 може використовуватися для статичної зйомки з постобробкою, а керований з контролера Recon програмним забезпеченням Trimble Digital Fieldbook - в якості мобільного приймача для кінематичної зйомки з постобробкою або в режимі RTK. Ця система також повністю підтримує роботу в реальному часі в мережах VRS. Завдяки можливості вибору моделі з вбудованим радіомодемом 450 МГц або з додатковим стільниковим модемом, ця система легко адаптується під різноманітні умови. При використанні приймача Trimble R4 в якості базової станції, вбудований радиомодем може бути переключено в режим передачі, і забезпечити передачу диференціальних поправок на відстань 3-5 км.

РІШЕННЯ ВІД TRIMBLE, розширює горизонти

Для управління GPS приймачем Trimble R4 використовується польове програмне забезпечення Trimble Digital Fieldbook, добре знайоме користувачам приймачів Trimble R3. Нова версія п / о Trimble Digital Fieldbook отримала деякі нові можливості і функції, але основні меню і порядок роботи залишилися колишніми. Тому геодезисти, які вже працювали з приймачами Trimble, легко і швидко освоять роботу з Trimble R4, а після деякого навчання зможуть перейти до роботи з більш складним програмним забезпеченням Trimble Survey Controller, що використовується для управління більш досконалими приймачами Trimble R6, R7 або R8.

Число каналів 72
Частоти GPS - L1C / A, L2E (методика Trimble відстеження L2P); ГЛОНАСС1 (опція) - L1C / A, L1P, L2C / A (тільки ГЛОНАСС M), L2P; SBAS -L1C / A
Комунікаційні порти 3-провідний послідовний інтерфейс (7-контактний Lemo) на Порт 1 Повний послідовний інтерфейс RS-232 на Порт 2 (9-контактний D-sub), Bluetooth
Частота оновлення даних 1 Гц, 2 Гц, 5 Гц и 10 Гц
Статика У плані - 3 мм + 0,1 мм / км, по висоті - 3,5 мм + 0,4 мм / км СКО
Кінематика У плані - 10 мм + 1 мм / км, по висоті - 20 мм + 1 мм / км СКО
Антена Вбудована
Управління Приймач, контролер
Модем Вбудований УКВ або зовнішній GSM (опція)
Захист від води і пилу IP67, витримує занурення у воду на глибину 1 метр
Обсяг пам'яті 11 Мб
Діапазон робочих температур, ° С От -40 до +65
Живлення Внутрішня і зовнішня батареї
Час роботи, годин до 11
Розміри, мм 190 x 109
Вага, кг 1,34
Гарантія 1 рік
Виробництво США

Завантажити технічні дані