UA RU

Переговорні пристрої

Радіостанції

Переносні радіостанції малої потужності, що працюють в різних діапазонах ультракоротких хвиль є зручним інструментом для забезпечення багатостороннього зв'язку між співробітниками, що знаходяться на значній відстані один від одного (до 5-10 км). Застосування ретрансляторів та інших додаткових пристроїв дозволяє збільшити дальність зв'язку до сотень кілометрів.

Переносні радіопереговорні пристрої обмеженої потужності і радіуса дії (до 6 км), що працюють в "цивільному" діапазоні радіочастот (26-26 МГц) або в інших вузьких фіксованих діапазонах, можуть служити зручним допоміжним інструментом при геодезичних роботах у полі, на будмайданчику, у великому шумному цеху і т.д.

В Україні на роботу з переносними УКХ радіостанціями потрібні спеціальне дозвіл і ліцензія на радіочастоту, видавані інспекцією "Укрчастотнагляд" Держкомзв'язку України. Однак, у більшості областей України для користування радіостанціями потужністю до 1 Вт, що працюють на ліцензованих фіксованих частотах, спеціального дозволу не потрібно. Всі УКХ радіостанції підлягають реєстрації в регіональних інспекціях "Укрчастотнагляд".

Для користування переговорними пристроями в Україні передбачена спрощена процедура реєстрації (без отримання ліцензії на радіочастоту). Всі переговорні пристрої також підлягають процедурі реєстрації в регіональних інспекціях "Укрчастотнагляду".

Компанія Motorola (США) є світовим лідером у виробництві переносних радіостанцій і переговорних пристроїв і випускає широкий діапазон моделей і різних додаткових аксесуарів для найрізноманітніших рішень, на всі випадки життя.

Переговорні пристроїОсновние особливості переговорного пристрою

  • 8 каналів і 121 PL-кодів, що дозволяють отримати 968 комбінацію робочих каналів;
  • Рідкокристалічний дисплей, що відображає номер каналу, режим роботи, рівень зарядки акумулятора, блокування клавіатури та інше;
  • Режим голосової активації VOX («вільні руки»);
  • Оригінальний дизайн корпусу.

 

Технічні характеристики

Дальність зв'язку до 6 км
Вихідна потужність 0.5 Вт
Робоча частота 446-446,1 МГц

Загальні характеристики

Джерела живлення Акумулятор NiMH (4.8 В) /4 батарейки типe AAA (1.5 В)
Час роботи при +20°C от 16 до 24 часов
Діапазон робочих температур от -20°C до +50°C
Габаритні розміри 55×30×140 мм
Вага (з батарейками) 147