UA RU

Тахеометр trimble m3

Особливості та переваги електронного тахеометра Trimble M3

Мабуть, з усіх існуючих моделей електронних тахеометрів, тахеометр Trimble M3 найлегший, малогабаритний і досить простий в управлінні.

Характерною особливістю цього геодезичного обладнання є те, що воно може управлятися і за допомогою зовнішнього контролера. Багате програмне забезпечення дозволяє не тільки визначати кути нахилу і відстань між об'єктом і приладом, але й автоматично розраховувати площа будівельних майданчиків, визначати висоту об'єктів без особливого зусилля, зберігати величезний обсяг знятих відліків в пам'яті не обмежений час.

Практично всі тахеометри Trimble M3 забезпечені лазерним прицілом і максимально адаптовані для роботи у вузьких, порівняно невеликих, приміщеннях. На відміну від інших модифікацій і моделей аналогічного типу даний тахеометр оснащений електронним бульбашковим рівнем, настройка якого практично проводиться автоматично.

Кожен електронний тахеометр Trimble M3 і більшість його модифікацій оснащені режимом введення температури навколишнього повітря, кривизни земної поверхні, тиску атмосферного повітря, що практично виключає можливість появи похибок при знятті того чи іншого звіту. Величезну роль на достовірність вироблених приладом обчислень робить і оптика всесвітньо відомої фірми Nikon.