UA RU

Нівелір оптичний ціна

Від чого залежить ціна на оптичний нівелір

Так як головної складової оптичного нівеліра є зорова труба, то і ціна на оптичний нівелір більшою мірою залежить від застосовуваної при збиранні приладу оптики. Грубу підробку легко відрізнити від оригіналу. Зображення при перегляді через окуляр нівеліра не повинні якості розмито, різкість зображення залишає бажати кращого. Крім того, на оптичних лінзах спостерігаються тріщини, відколи й ряд інших дефектів, які можна виявити не озброєним оком.

Ціна на оптичний нівелір пропорційно зростає збільшення його кратності і зменшенню похибки в показаннях при прямому і зворотному ході на один кілометр. Крім того, безліч моделей нівелірів забезпечені компенсаторами, які необхідні для гасіння різного роду коливань, що в свою чергу підвищує достовірність показань.

Якщо прибрати нівелір оптичний, ціна на нього порівняно велика, це говорить лише тільки про високу якість оптики, стабілізатор в такому приладі встановлено останнього покоління, а величина похибки знижена до мінімуму. Крім того, прилад може бути оснащений додатковою шкалою для виміру горизонтального кута повороту. Принципово конструкція дорого нівеліра і найдешевшого мало чим відрізняється, вся різниця лише в якості його складових деталей.

Каталог далекомірів