UA RU

Тахеометр Trimble

Тахеометр Trimble - високотехнологічний прилад,
оптимально підходить для вирішення безлічі геодезичних задач

Тахеометр Trimble знайшов широке застосування не тільки в будівельній галузі, а й в інших сферах діяльності людини, таких як: складання кадастрових планів, нафтопереробна галузь, геофізика. Призначений прилад для вимірювання вертикальних, горизонтальних кутів, а також для визначення відстаней між об'єктами, причому дальність вимірювань з однієї точки досягає до 300 метрів.

Практично всі тахеометри Trimble оснащені системою GPS. Ця високотехнологічна функція дозволяє вираховувати 3Д координати будь-якої точки скануючої поверхні, без участі людини.

Сам тахеометр Trimble оснащений міцним, герметичним алюмінієвим корпусом, який захищає прилад від небажаних динамічних дій, а також знижує ризик потрапляння всередину пилу, бруду і вологи. Саме тому практично всі моделі і модифікації тахеометрів Trimble славляться своєю міцністю і високим рівнем надійності.

Зручний графічний дисплей з досить яскравим підсвічуванням дозволяє працювати з приладом в будь-який час доби, без яких або проблем. Тахеометри Trimble з'явилися на ринку не так вже давно, але за своє існування вони стали дуже популярними і доступними за ціною, на відміну від своїх аналогів інших фірм виробників. По надійності, простоті в експлуатації і досить не високій ціні прилад не поступається своїм аналогам інших фірм виробників.