UA RU

Рейка нівелірна ціна

Від яких критеріїв залежить ціна на нівелірну рейку

Багато в чому ціна на рейку нівелірну залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Алюміній менш схильний до  значних деформацій, ніж дерево. Саме тому старі дерев'яні рейки виготовляли виключно тільки в металевій оправі. Але, незважаючи на це термін їх служби був досить короткий.

Сучасні металеві рейки не тільки добре переносять підвищену вологість, а й легкі в експлуатації. Крім того, слід зазначити, що алюміній набагато легше осики, з якої раніше і виготовляли рейки. Завдяки не хитра маніпуляціям при виготовленні рейки, тепер її можна легко збирати і розбирати, що істотно спростило працю геодезиста і його помічника.

Ціна на нівелірну рейку в чому залежить і від фірми виробника. Якщо марка досить відома на весь світ - це запорука належної якості. Така рейка прослужить досить довго і без зайвих нарікань. Саме цей фактор і є основним при придбанні будь-якого геодезичного обладнання! Не варто купувати «кота в мішку», слід звертатися виключно в перевірені фірми зі світовим ім'ям і добре зарекомендували себе.

Рейка належної якості дешево коштувати не буде!

Нівелірні телескопічні рейки