UA RU

Лазерний далекомір

Лазерний далекомір: революція в точності вимірювань!

Лазерні далекоміри - електронно-оптичні прилади, про які років 20 тому назад тільки мріяти могли фахівці багатьох спеціальностей. По суті, лазерний далекомір зробив революцію у вимірах відстаней. Судіть самі. Якщо раніше вимірювання відстаней проводили завжди дві людини, що розташувалися по кінцях заміряв ділянки, то лазерні далекоміри дозволяють обходитися без чиєї б то не було допомоги. Швидкість і точність вимірювань - ось що таке лазерний далекомір!

Лазерні далекоміри застосовуються при виконанні різних інженерних і будівельних завдань, при проведенні замірів в ремонтних роботах, при плануванні сільськогосподарських площ, в ландшафтному дизайні, при проведенні топографічних робіт та ін.

Лазерний далекомір сьогодні атрибут мисливців, туристів, гравців у гольф ... Лазерні далекоміри навіть з'являються на озброєнні інспекторів ДІБДР, витісняючи віджилі своє рулетки. Словом, лазерні далекоміри високо ефективно застосовні у всіх областях діяльності, де необхідно вимірювати відстані не "на око», а швидко і з високою точністю! Одним пострілом лазера! Миттєво і гранично точно лазерний далекомір визначає відстань «до точки», вимірюючи проміжок часу між посилкою лазерного імпульсу і прийомом відбитого від предмета сигналу.

Лазерні далекоміри  зручні, точні, багатофункціональні, відпрацьовані до досконалості. Дальність вимірювань від 5 см до 250 м. Лазерний далекомір  здатний обчислювати площу і об'єм приміщення.

На нашому сайті ви можете підібрати лазерний далекомір з акселерометром, виміром кута нахилу, непрямими вимірами.

Каталог далекомірів