UA RU

Тахеометр sokkia інструкція

Короткий опис інструкції тахеометра Sokkia

Тахеометр Sokkia, інструкція до нього завжди повинні йти в комплекті. Саме інструкція до тахеометру Sokkia якнайкраще дозволить вивчити прилад в досить короткі терміни. У ній досконально розписані приклади розв'язання тих чи інших завдань, докладно зазначений порядок роботи з програмним забезпеченням, а також ряд рекомендацій з експлуатації приладу. Вся технічна документація, сертифікат якості на тахеометр sokkia, інструкція до нього виконані англійською мовою.

Крім того, якщо прилад призначений на експорт у різні країни світу, до основної інструкції прикладаються додаткові мовою країни-споживача. Це також істотно полегшує роботу з приладом без залучення представників заводу-виготовлювача. Інструкція до тахеометру Sokkia може бути виконана як на паперовому носії, так і на компакт диску.

Крім усього вище перерахованого в комплекті з приладом обов'язково має бути програмне забезпечення на електронному носії, відповідне виключно даної модифікації приладу. Сама інструкція, як і програмне забезпечення повинні бути герметично упаковані для запобігання потрапляння на них небажаної вологи і пилу, при транспортування приладу з об'єкта на об'єкт, з країни в країну.