UA RU

Тахеометр sokkia set, тахеометр sokkia cx

Модифікації тахеометрів Sokkia і їх відмітні особливості

Розглянемо кілька модифікацій тахеометрів японської фірми Sokkia. Тахеометр Sokkia SET як і тахеометр Sokkia CX володіють характерною особливістю, яка полягає в тому, що тепер для вимірювання відстаней між декількома точками на місцевості застосування відбивача відпало. Це дозволило не тільки скоротити час проведення вимірювальних робіт, але й виконувати операції по визначенню відстаней у важкодоступних місцях без загрози життю і здоров'ю особам, які експлуатують даний вид приладу.

Застосовується тахеометр Sokkia SET на порівняно невеликих будівельних майданчиках при зведенні об'єктів промислового, а також цивільного призначення, оскільки дальність його дії без відбивача, на відміну від його побратима, досягає до 200 метрів.

Більш потужні тахеометри Sokkia CX можуть застосовуватися без відбивача в радіусі проведення будівельних робіт до 500 метрів. Як правило, дану модифікацію часто використовують при будівництві мостів через великі водні перешкоди і при зведенні штучних споруд на складно пересіченій місцевості, де застосування відбивача практично не надається доступним.