UA RU

Компанія ГеоЦентр

Шановні клієнти! У зв'язку з коливаннями курсів валют, можуть виникати ситуації, коли ціна на сайті не відповідає реальній ціні продажу. Ми зажди стараємося відображати на сайті тільки актуальну інформацію, але іноді просто фізично не встигаємо міняти ціни. Просимо Вас віднестись до цього із розумінням, а також уточнювати актуальні ціни. Дякуємо!

Effect Simple Slider
GPS, продажа, купить

Детальніше >>

GPS, продажа, купить

GPS

Тахеометри

Тахеометри

Теодоліти

Теодоліти

Нівеліри

Нівеліри

Приборы 

вертикального проектирования

Прилади вертикального
проектування

DLE 70

DLE 70

Бинокли

Біноклі

Приборы ночного видения

Прилади нічного бачення

Подзорные трубы

Підзорні труби

Сферою діяльності компанії ГЕОЦЕНТР є комплексні поставки новітнього сучасного геодезичного обладнання провідних світових та вітчизняних виробників по всій території України.

Ми поставляємо і обслуговуємо геодезичні прилади та вимірювальну техніку провідних світових виробників, таких як Trimble, Sokkia, Leica, Seba, Pentax, South, Foif, Geo- Fennel, УОМЗ. Так само ми готові запропонувати вузькоспеціалізовану продукцію, яка оптимальним чином вирішує нестандартні завдання геодезії.

Мета компанії - комплексний продаж геодезичного обладнання в поєднанні з високотехнологічним сервісом і професійним консалтингом. Політика компанії повністю орієнтована на наших клієнтів і реалізується шляхом розширення пропонованого спектру обладнання.

У команді менеджерів компанії ГЕОЦЕНТР висококваліфіковані фахівці, що мають профільну вищу освіту та пройшли спеціальні тренінги і курси. Вони готові запропонувати ряд рішень Ваших технічних завдань, а так само розповісти про новинки в світі тахеометрів, GPS систем, теодолітів і нівелірів.

Наш сервісний центр завжди готовий провести повну діагностику обладнання і повноцінний гарантійний та післягарантійний ремонт в найкоротші терміни. Протягом усього часу експлуатації обладнання технічні фахівці надають клієнтам всебічну кваліфіковану допомогу і підтримку з усіх виникаючих питань, в тому числи і в питаннях роботи з програмним забезпеченням тахеометрів і GPS приймачів.

Ми прагнемо до довготривалої співпраці з нашими клієнтами, тому підбираємо і пропонуємо варіанти комплектації в різних цінових сегментах під технічні вимоги і можливості клієнта, не даючи пріоритету якогось одного виробнику. Ми прагнемо забезпечити клієнту максимальну економічну віддачу від матеріальних вкладення в геодезичне обладнання.

Всі геодезичні прилади проходять обов'язкову передпродажну підготовку (комплектація, наявність паспорта, робочий стан обладнання).

Поставляються геодезичні прилади

Ми будуємо свою діяльність на трьох основних цілях

  • Професійно консультувати наших клієнтів
  • Кожен товар в каталозі супроводжувати якісно підготовленої інформаційної частиною
  • Робити товар доступним

Наша компанія націлена на довгострокову співпрацю, тому ми надаємо значні знижки постійним замовникам!


Вибравши в якості постачальника наш геодезичний салон, Ви отримаєте якісну, сучасну і недороге обладнання в найкоротші терміни і за найвигіднішими цінами. Наші консультанти відповідять на всі Ваші питання і допоможуть зробити оптимальний вибір. Ми роботам як з фізичними, так і з юридичними особами (безготівковий розрахунок).

Юридичним особам ми надаємо повний пакет документів

  • Рахунок
  • Накладна
  • Податкова накладна

Індивідуальний підхід, гнучка цінова політика, привабливі умови роботи - запорука наших з Вами тривалих і взаємовигідних відносин!