UA RU

Нівеліри оптичні

Оптичний нівелір завжди на першому місці у геодезистів

Нівеліри оптичні широко використовуються в будь-якому вигляді будівництва. Слід зазначити, що даний тип приладу є прабатьком сучасних електронних нівелірів.

Протягом кількох століть подібні прилади на основі оптики неодноразово удосконалювалися і модифікувалися. Принцип роботи перших приладів грунтувався на підвішеному стані оптичної труби, що дозволяло максимально добитися їх горизонтальності. Єдина незручність полягала лише в тому, що вони були занадто громіздкі, а зображення перевернуто. Оптичні нівеліри і досі користуються величезною популярністю серед досвідчених геодезистів.

Там де електроніка може дати збій, внаслідок великих перепадів температур навколишнього повітря або підвищеної вологості, нівелір оптичний не підведе, крім того він досить простий і надійний в експлуатації.

Нівеліри оптичні сучасних марок відрізняються один від одного лише габаритами, кратністю збільшення і величиною похибки на один кілометр. Залежно від того чим краще дані характеристики, тим відповідно вище вартість оптичних нівелірів, а, отже, і їх популярність серед будівельників.

Каталог далекомірів