UA RU

Купити теодоліт оптичний

На які характеристики потрібно звернути увагу про покупку оптичного теодоліта

Перш ніж купити теодоліт оптичний, рекомендується ознайомитися з його характеристиками - від цього залежить, чи здатний даний прилад виконати поставлені завдання. Розглянемо області застосування різних типів теодолітів. У прикладній геодезії можуть використовуватися всі теодоліти, а от далі починається спеціалізація.

Високоточні і точні теодоліти призначені для вимірювання кутів в державних геодезичних мережах і для виконання контрольно-вимірювальних робіт (для цих вимірів точні теодоліти повинні бути додатково оснащені автоколімаційних окуляром).

Точні і технічні теодоліти використовуються для вимірювання кутів в знімальних мережах і геодезичних мережах згущення. Також дані прилади застосовуються для теодолітних і виконавчих зйомок. Всі точні і технічні маркшейдерські теодоліти можуть також використовуватися для маркшейдерських робіт на поверхні під землею - вивчення процесів деформацій поверхні Землі, для забезпечення гірських розробок, прокладання інженерних мереж, буріння свердловин і т.д.

Слід також пам'ятати, що теодоліт оптичний, ціна якого буде прямо залежати від типу і комплектації даного приладу, все ж поступається за своїми можливостями електронного аналогу. Теодоліти з мікропроцесором автоматично виконують всі розрахунки, що повністю виключає будь-які помилки при знятті і запису замірів. Крім того, електронні теодоліти здатні запам'ятовувати координати точок і дозволяють проводити вимірювання в будь-який час доби.