UA RU

Лазерна рулетка DM-120

Лазерна рулетка DM-120

DM-120 - лазерний далекомір з найкращим співвідношенням ціни і якості. Дана модель завдяки своїм можливостям вимірювань (діапазон 120 метрів, точність 2.0 мм), забезпечує точне і швидке визначення відстаней. Він призначений для проведення вимірювальних робіт всередині приміщень та на відкритому просторі. Яскравий лазерний вказівник червоного кольору дає можливість точно націлити далекомір для проведення вимірювання. Великий, легко читається екран з підсвічуванням відображає поточні результати вимірювань і розрахунків, а вбудоване програмне забезпечення дозволяє зберігати в пам'яті далекоміра останні 99 значень вимірів.

Точність і надійність. Діапазон вимірювань 120 метрів з точністю 2.0 мм, що набагато простіше і точніше вимірювання стандартної вимірювальної стрічкою.

Програмне забезпечення. Далекомір дозволяє проводити вимірювання і миттєво виконувати розрахунки (додавання, віднімання, площа, обсяг та ін.).

Функція Піфагора. За допомогою даного інструменту можна проводити непрямі вимірювання висоти і ширини об'єктів.

Безперервні вимірювання. Ця функція забезпечує роботу далекоміра в безперервному режимі, а по завершенню вимірювань, користувач отримує максимальне і мінімальне значення з отриманих даних.

Базис. Лазерний далекомір дозволяє програмно вибрати базову лінію відліку для виконання вимірів. Таких положень чотири: передній край, місце кріплення на штатив, тильний край і висувний тильний упор.

Екран. Великий, яскравий і чіткий екран з підсвічуванням відображає ключову інформацію про дані вимірювань.

Простота. Вимірювання виконуються шляхом натискання кнопки "MEAS", а набір додаткових клавіш застосуємо для швидкого доступу до додаткових функцій приладу.

Розмір. Далекомір легко поміщається в кишеню, а ергономіка конструкції гарантує його впевнене захоплення в руці.

Захист. Надійний інструмент розрахований на тривале використання в складних умовах навколишнього середовища.

Стандартна комплектація:

  • Лазерна рулетка DM-120;
  • Ремінець на руку;
  • 2 батарейки типу ААА;
  • Чохол;
  • Інструкція користувача;
  • Кортонна коробка.

<< Назад